Jedinečné umění, které udělá radost o Vánocích. 🎄 Zadejte slevový kód VANOCE a získáte slevu 20 %. ⭐️ S kódem VANOCE získáte slevu 20 %! 🎄
Co je Kindy?

Narození dítěte patří mezi nejdůležitější a nejsilnější okamžiky v našem životě. Moment, který nám navždy změní život. Kindy je nejen značka, ale především webová aplikace, díky které si můžete vytvořit jedinečnou vzpomínku a navrhnout vlastní plakát zachycující okamžik narození miminka. Snadno a rychle.

V několika jednoduchých krocích a bez zbytečného čekání si můžete vytvořit vlastní návrh plakátu. Po vyplnění údajů stačí vybrat velikost a barvu pozadí. Plakát je hotový za pár minut. A za pár dní bude u Vás doma.

Psssst! Právě jste našli tajný slevový kód TAJNYKOD, díky kterému získáte 20 % slevu a dopravu zdarma na všechny objednávky! Tajný kód můžete zadat v košíku a slevu uvidíte okamžitě. Dneska máte opravdu štěstí!

 

Jak to celé vzniklo?

Dva mladí rodiče chystali dětský pokojík a hledali, čím by ho mohli vyzdobit. A tak vytvořili první plakát pro svého syna. Plakát s krásnou ilustraci a nezapomenutelným datem, který navždy změnil jejich životy. Všem se moc líbil, a tak se rozhodli, že jich pár vytvoří a pustí do světa. A teď plakáty dělají radost rodičům nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Anglii.

 – A&M&S, 2020

Kindy.cz vytvořili mladí rodiče

Kontaktujte nás

Mgr. Anna Kubík
anna@kindy.cz

Provozovatel

WEBNIA s.r.o.
Dukelská 977
570 01 Litomyšl

IČ: 06696635
DIČ: CZ06696635
Jsme plátci DPH.

Číslo účtu: 224711696/0600

Společnost zapsána v OR Krajského soudu v Hradci Králové oddíl C, 40845.
Obchodní podmínky | Zpracování osobních údajů

Přejít k návrhu plakátu