Jedinečné umění, které udělá radost o Vánocích. 🎄 Zadejte slevový kód VANOCE a získáte slevu 20 %. ⭐️ S kódem VANOCE získáte slevu 20 %! 🎄
Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás informace k dopravě, balení a platbě:

Doprava Kindy.cz plakátů

Doprava je zdarma!

Doprava je bez ohledu na celkovou výši objednávky nebo počet objednaných plakátů zcela zdarma. Vždy hledáme nejspolehlivější způsob dopravy s nejbližším termínem doručení konkrétní zásilky. Z těchto důvodu pro dopravu vybíráme mezi Zásilkovnou, Českou poštou, GLS a PPL. Vzhledem k náchylnosti plakátů na jejich přehnutí probíhá balení do samostatných kartonových obálek a tubusů, které zaručí jejich bezpečné doručení.

 

Balení Kindy.cz plakátů

Balení je zdarma!

Plakáty jsou vždy v závislosti na množství a velikosti expedovány ve velmi pevných kartonových obálkách nebo tubusech. V případě většího množství plakátů v objednávce může dojít z důvodu bezpečnosti přepravy k rozdělení objednávky do více zásilek. V takovém případě není účtován žádný příplatek.

 

Platba Kindy.cz plakátů

A platba je taky zdarma!

Objednávku je možné uhradit bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány, která nabízí platbu pomocí platebních karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club nebo platbu zrychleným bankovním převodem z České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. V současné době není možné objednat na dobírku. Po dokončení objednávky budete vyzvání k výběru preferovaného způsobu platby a následnému zaplacení objednávky. Stav platby uvidíte ihned po dokončení.

Poskytovatel platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
Více informací

V případě dalších dotazů můžete navštívit sekci Časté dotazy.

Vytvořit návrh