Jedinečné umění, které udělá radost o Vánocích. 🎄 Zadejte slevový kód VANOCE a získáte slevu 20 %. ⭐️ S kódem VANOCE získáte slevu 20 %! 🎄
Reklamace

Mrzí nás, že se stala chyba. S čím konkrétně Vám můžeme pomoci?

 

Reklamace doručení plakátu z Kindy.cz

Reklamace dopravy

Nastal problém při doručení vaší zásilky? To nás velmi mrzí. Všechny objednávky jsou vždy expedovány ve velmi pevných kartonových obálkách nebo tubusech, ale může se stát, že se nešetrným zacházením na straně výrobce nebo dopravce plakáty uvnitř poničí nebo ohnou.

Ihned po obdržení takové zásilky nás, prosím, kontaktujte a zašlete nám bližší informace nejlépe včetně fotodokumentace na reklamace@kindy.cz. Vaši reklamaci budeme ihned řešit přímo s dopravcem a najdeme řešení, abyste měli co nejdříve nový plakát.

V případě, že se jedná o viditelně poškozenou zásilku již při převzetí od dopravce, doporučujeme takovou zásilku vůbec nepřebírat. Následně nás o takové skutečnosti neprodleně informujte na anna@kindy.cz. Reklamaci obratem vyřídíme.

 

Reklamace plakátu Kindy.cz

Reklamace plakátu

Všimli jste si chyby na plakátu? Špatně vytisknutá barva, mizerná kvalita barvy, chybějící znak nebo zjevná vada papíru? Ihned po obdržení takové zásilky nás, prosím, kontaktujte a zašlete nám bližší informace nejlépe včetně fotodokumentace na anna@kindy.cz. Reklamaci obratem vyřídíme.

 

Reklamace platby na Kindy.cz

Reklamace platby

Máte problém se zaplacením objednávky nebo nesedí některé údaje? Ihned po takovém zjištění nás, prosím, kontaktujte a zašlete nám bližší informace na anna@kindy.cz. Reklamaci obratem vyřídíme.

Poskytovatel platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
Více informací

 

Reklamace aplikace Kindy.cz

Reklamace aplikace

Setkali jste se při používání naší aplikace s nějakou chybou? Nepodařilo se Vám dokončit návrh, odeslat objednávku nebo bezpečně uhradit objednávku? Kontaktujte nás, prosím, s popisem tohoto problému a případnou fotodokumentací na anna@kindy.cz.

Zpět na úvod